ما کسب‌وکارهای سخت‌افزاری می‌سازیم

«برنامه تجاری سازی شریف» اولین مجموعه ای است که به شتابدهی استارتاپ‌های سخت‌افزاری می‌پردازد. برنامه تجاری‌سازی به خوبی این فضا را شناسایی کرده و با ماموریت حمایت و پشتیبانی از تجاری‌سازی دستاوردهای فناورانه دانشجویان و راه‌اندازی کسب‌و‌کارهای مبتنی بر نوآوری در این حوزه فعالیت‌های خود را گسترش داده است.

دوره پیش‌شتابدهی پرتو

دوره توانمندسازی پرتو برای تیم‌هایی است که با ایده‌های نوآورانه خود به دنبال شناسایی فضا و بازار مناسب محصول خود هستند و با آموزش مبتنی بر تجربه با واقعیات کسب‌وکار خود آشنا می‌شوند تا بتوانند مدل کسب‌وکار خود را مطابق با واقعیات طراحی و اعتبارسنجی کنند.

دوره تجاری‌سازی

در دوره تجاری‌سازی تیم‌های توانمندی وارد می شوند که ایده مناسبی برای راه‌اندازی کسب‌و‌کار فناورانه دارند. در این پیشخوان به حمایت‌های لازم و ارائه خدمات مورد نیاز تیم‌ها از جمله حمایت‌های مالی، فضای استقرار، خدمات آزمایشگاهی، مربیان و منتورهای خبره کسب‌وکار و کمک به جذب سرمایه‌گذار پرداخته می‌شود.

رویداد فرا ایده

در رویداد فرا ایده به معرفی فرصت ها و نیازها و چالش‌های موجود در صنایع مهم کشور از جمله آب و کشاورزی، فرهنگ و اسباب بازی، مدیریت بحران و امنیت، سلامت و شهر هوشمند و… پرداخته می‌شود

۱۵۰+
0
طرح بررسی شده
۲۰۰+
0
خدمت آزمایشگاهی
۱۵
0
تیم موفق به جذب سرمایه شده‌اند
۳۵
0
تیم فعال
۵۰۰
0
میلیون تومان سرمایه‌گذاری
۲۵
0
منتـور

مراحل راه اندازی یک کسب‌وکار نوپا:

جذب سرمایه‌گذار

تناسب مدل کسب‌وکار

تناسب محصول/بازار

طراحی ارزش پیشنهادی

کشف و تایید مشتری

پذیرش تیم

null

وبلاگ برنامه

مطالعه وبلاگ برنامه قطعا خالی از لطف نیست! دانش استارتاپی، تجربه‌های شکست و موفقیت و ...

null

ثبت رزومه

ما به همکاری با شما افتخار می‌کنیم!

null

ثبت طرح

شروع کار از اینجاست. طرح خود را ثبت کنید!